Kendinizi Rahat Hissetmenizi Sağlıyoruz

Sizlere Daha İyi Hizmet İçin Çabalıyoruz!

Şirketimiz 2016 yılında AHMET GÜLER tarafından şahıs şirketi olarak, İzmir'de turizm ve taşımacılık amaçlı kurulmuştur. Kuruluş amacımıza uygun olarak değerli müşteri portföyümüzün konser organizasyonları, festivaller, transfer hizmetleri ve tur programları vb. taleplerini başarılı bir şekilde karşılamaya ve bu yolda hızla kendimizi geliştirmeye ve büyütmeye başladık.

images
Güler Turizm

SIKÇA SORULAN SORULAR

SORU: Sektör Deneyiminiz Nedir?

CEVAP: Vip Transfer Hizmetlerinde 2016 yılından bu yana sektör deneyimine sahibiz. Seyahat acentacılığı hizmetlerinde 2021 yılından bu yana sektör deneyimine sahibiz. Alanında uzman kadromuz ile müşteri memnuniyeti odağında hizmet vermekteyiz.


SORU: Araçlarınız Yeterli Sayıda mı?

CEVAP: Yerli ve yabancı birçok misafirimize hizmet verebilmek için araç filomuzu sürekli geliştirmekteyiz. Bunun yanı sıra ihtiyaçlarımıza göre Türkiye’nin her bölgesinden sözleşmeli olarak, ekibimize turizm taşımacılık alanında uzun yıllar tecrübe edinmiş prezantabl çalışma arkadaşları katmaktayız.


SORU: Operasyon, Acente ve Şoför Kadronuz Deneyimli mi?

CEVAP: Alanında uzman operasyon, acente ve sürücü kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Meslek gruplarına göre sertifikalı ve deneyimli kadromuz konforlu ve güvenli bir hizmet için elinden geleni yapmaktadır.


SORU: Rezervasyon Nasıl Yapabilirim?

CEVAP: Online olarak www.hereholiday.com ve www.izmirporttravel.com sitemize girdikten sonra kalkış ve varış adreslerinizi tam, doğru ve açıklayıcı olarak girdikten sonra sistem size hangi araçlarla ne kadar ücretle hizmet verebileceğimizi belirtecektir. Bundan sonra tarafınıza sunulan zengin vip transfer hizmetlerinden birini seçerek satın alma işleminizi online olarak tamamlayabilirsiniz.


SORU: Havalimanında Nasıl Karşılanır ve Araca Nasıl Binerim?

CEVAP: Transferiniz öncesi size iletilen voucher’da (iş emri) sizi havalimanında karşılayacak karşılama personelimizin, sürücümüzün ve aracınızın bilgilerini bulabilirisiniz. Havalimanı kapısından çıktığınızda karşılama personelimiz sizi board ’da yazan isminiz veya daha önce belirtilmiş olan karşılama metni ile karşılar ve araç sürücüsünü çağırır, yaklaşık 1 dk. içerisinde aracınız gelmiş olur ve karşılama personelimizin yönlendirmesi ile seyahatinize başlayabilirsiniz.


SORU: Görevliyi Bulamadığım Zaman Ne Yapacağım?

CEVAP: 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 *** ** ** telefon numarasından operasyon merkezimize ulaşarak sizleri değerli iş ortaklarımız ile en sağlıklı şekilde buluşturacağız.


SORU: Araçlarda Bebek Koltuğu Bulunuyor mu?

CEVAP: Rezervasyon esnasında hizmet almak isteyen misafirlerimiz belirtmek zorundadırlar.


SORU: Araçlarınız Klimalı mı?

CEVAP: Araçlarımızın tamamı ilgili ülkedeki kurallara bağlı olarak en yüksek donanımda tamamı klimalıdır.


SORU: Görülen Ücret Dışında Ekstra Ücretler Ödeyecek miyim?

CEVAP: Hizmet hesaplamalarımız normal yol üzerinden hesaplanmıştır. Özel yol/ özel köprü geçişleri, otoparklar misafirlere aittir. Avrasya Geçişi, Orhangazi Köprüsü, 3. Köprü geçiş ücretleri gibi.


SORU: Rezervasyonumda Değişiklik Yapabilir miyim?

CEVAP: Hareket saatinize 24 saate kalana kadar istediğiniz kadar değişiklik ve/veya iptal işlemi yapılabilir ancak 24 saat içerisinde araç listeleri ve iş programları belli olduğu için iptal / iade işlemi yapılamamaktadır.


SORU: Geliş Uçağımızda Gecikme Olursa Ne Yapabilirim?

CEVAP: Havayolu firmasından kaynaklanan rötardan dolayı 2,5 saate kadar bekleme konusunda yardımcı oluyoruz.


SORU: 7/24 Müşteri Hizmetlerine Ulaşabilir miyim?

CEVAP: Evet, 7/24 hizmet veren web sitemizden ve 0850 *** ** ** numaralı telefonlarımızdan danışmanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.


SORU: Firmanıza Nasıl Güvenebilirim?

CEVAP: www.hereholiday.com, www.izmirporttravel.com Güler Vip Turizm Taşımacılık İnşaat Otomotiv ve Oto Kiralama Tic. Ltd. Şti, Markasıdır ve Turizm Bakanlığı (8456) Lisans Numaralı İZMİR PORT TRAVEL Seyahat Acentesidir.


SORU: Transfer Hizmetiniz Sigortalı Mıdır?

CEVAP: Tarafımızdan almış olduğunuz ulaşım hizmetlerinde, Ulaştırma Bakanlığının Taşımacılık genelgesinde mecburi olan taşımacılık sigortaları mevcuttur. D2 yetki belgesine sahip olan araçlar zorunlu ferdi kaza sigortalarına sahiptir.


SORU: Alınacağım Adreste veya Havaalanında Ne Kadar Bekleyeceğim?

CEVAP: Kişiye özel hizmet verdiğimiz için talep ettiğiniz lokasyonda belirttiğiniz saatten önce aracınız hazır olacaktır.


SORU: Transferim İçin Bagaj Hakkında Bilmem Gerekenler?

CEVAP: Transferiniz esnasında transfer araçlarımızda kimyasal madde, dökülebilecek sıvı maddeler, yasa dışı maddeler veya eşyalar, kokuya sebep olabilecek maddeler veya eşyalar ve büyük koli ev eşyası vs. gibi ürünlerin taşınması yasaktır. Yanınızda bulunabilecek ortalama valizle seyahat edebilirsiniz.


SORU: Eşyamı Transfer Aracında Unutursam Ne Yapmalıyım?

CEVAP: Transfer araçlarımızda eşyanızı unuttuğunuz takdirde acil olarak 7/24 müşteri hattımızı arayarak destek alabilirsiniz. Ama unutmayın ki transfer araçlarımız aktif çalışmakta ve sizden hemen sonra yolcu almaktadır.